Haber

Fenerbahçe Kongre Üyesi Burhan Özbilgin: En büyük zararı Erdoğan’dan gördük, görmeye de devam ediyoruz

Fenerbahçe’nin 2022 yılı olağan mali genel kurul toplantısı Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Fenerbahçe Lideri Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri, Üst Divan Divan Başkanı Uğur Dündar ve üyeler katıldı.

Kongre üyesi Burhan Özbilgin, 2022-23 sezonunu Muhteşem Lig’de şampiyon tamamlayan Galatasaray’ın ziyaretinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Özellikle siyasi tartışma ve mücadelenin spor müsabakalarının dışında tutulması milletimizin huzuru için büyük önem taşımaktadır. Galatasaray Kulübü’nün gösterdiği hassasiyeti takdir ediyorum” dediğini hatırlatan Özbilgin, şunları kaydetti:

“Siyasete girmediğiniz için Sayın Cumhurbaşkanımız Galatasaray’ı tebrik etmişti. Ben şimdi burada Sayın Cumhurbaşkanımıza soruyorum: Trabzonspor şampiyonken sizin bakanlarınız neden protokolde değil de tribündeydi? Fenerbahçe tribünlerinde bakanınız yoktu. Fenerbahçe’den Sayın Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe’nin şampiyon olduğunu söylüyor.” “En büyük kaybı Tayyip Erdoğan’dan gördük, görmeye de devam ediyoruz. İsterlerse beni mahkemeye verirler, ben sonuna kadar Fenerbahçe için buradayım.”

Burhan Özbilgin’in sözleri salonda büyük alkış aldı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu