Haber

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’ın Icardi açıklamalarına sert yanıt verdi.

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, katıldığı programda Adana Demirspor Lideri Murat Sancak’ın Icardi’nin maliyetiyle ilgili sözlerine sert yanıt verdi.

“YARIN KULÜBE GELSİN, ONA GÖSTERECEĞİM”

Adana Demirspor Lideri Murat Sancak, “Galatasaray, İcardi’yi 750 bin Euro’ya getirdi. Çocuklar anlatsın, o kadar para yok” dedi. Sözleri Özbek’i kızdırdı. Dursun Özbek Spor Gece programında Sancak’a yanıt veren “Galatasaray şeffaf bir kulüp. Murat’ın bu sözlerini tuhaf buluyorum. Çok tuhaf buluyorum. Ben bir şey söylüyorum, o başka bir şey söylüyor. Bence bu güzel bir açıklama değil, değil.” güzel. Yarın kulübe gelmeli, ona göstereceğim.” “İcardi ne kadar oynuyor, ne kadar oynuyor? Bizi diğer kulüplerle karıştırmasınlar. Murat Sancak’a İcardi nedir? Taraftarlarıma sesleniyorum. O benim hayranım değil” dedi.

SANCAK NE DEDİ?

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, katıldığı programda Galatasaray’ın Icardi’ye ödediği maaşın 750 bin euro olmasının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Programda sancak, “Çocuklara anlatsınlar öyle para yok. Boşverin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Ne olduğunu anlatmayacağım, zor durumda kalmasınlar” dedi. 1 milyon 750, 2 milyon 750 bin kira parası da veririm, o kadar değil.”

ciftelerajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu