Haber

Hatayspor’un deneyimli stoperi Burak Bekaroğlu: ‘Volkan hocamızın olması bizim için büyük avantaj’

Hatayspor’un deneyimli stoperi Burak Bekaroğlu, bu sezonun kendileri için çok anlamlı olduğunu belirterek, “Volkan hocamızın olması bizim için büyük avantaj” dedi.

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Hatayspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Riva’da bulunan TFF Hasan Doğan Kamp ve Antrenman Tesislerinde gerçekleştirilen antrenman öncesi basına açıklamalarda bulunan Hatayspor’un defans oyuncusu Burak Bekaroğlu, “Hatay’a ilk geldiğimde böyle bir ortam beklemiyordum. Çok güzel bir aile ortamında ağırlandık.Şu an deprem nedeniyle şehirden biraz uzaktayız.Şirket olarak hedeflerimiz var. İnşallah bu hedefler doğrultusunda başarılı olacağız” dedi.

“İstekli ve istekli bir kamp dönemi geçirdik”

Sezon öncesi hazırlık döneminin çok verimli geçtiğini vurgulayan 26 yaşındaki oyuncu, “Bu yıl en zorlu sezon öncesi hazırlık dönemini geçirdik diyebilirim. Manevi olarak kendimizi daha fazla hazırlamamız gerekiyordu. Bunuda başardık.Verimli bir kamp dönemi geçirdik.Sistemin içine girdik.Geçtiğimiz yıllarda “Bizimkinden daha coşkulu ve istekli bir kamp dönemi geçirdik. Bu sezon lige heyecanla başlıyoruz” dedi.

“Volkan hocamızın olması bizim için büyük avantaj”

Zor sürecin aşılmasında Volkan Demirel’in büyük payı olduğunu belirten Burak, “Volkan hocayla deprem döneminde daha yakındık. İki haftada bir oturup istişare ettik. Yaz dönemini birlikte geçirdik diyebilirim. Volkan. Takım olarak toparlanma sürecimizde manevi olarak çok yardımcı olan hocamız sözlerini “İçinden geçtiğimiz sıkıntılı dönemde Volkan hocamızın olması bizim için büyük avantaj oldu.” – İSTANBUL

piraziz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu