Ekonomi

Onur Market ve Pınar Yoğurt’tan bir skandal daha! Ticaret Bakanlığı denetlemiyor mu?

İSTANBUL (İGFA) – Market alışverişlerinde bir skandala daha İstanbul’dan eklendi. Marmarabirlik ürününün A101 zincir markette küflü satılmasının ardından bu kez İstanbul Sefaköy’deki Onur Market’ten satın alınan Pınar yoğurdun bozuk çıkması şok etkisi yarattı.

Şikayet olduğu internet sitesinde sesini duyurmaya çalışan vatandaş, “Bugün saat 20:30 sıralarında Sefaköy Fevzi Çakmak mahallesindeki bayinize gittim ve aldığım Pınar 2000 yoğurt (82,999) ürününün bozuk olduğunu fark ettim. ekşi ve şımarık. Sodexo’m vardı. Kasadaki görevli bana makbuz vermedi. Allaha şükür sadece bir ürün aldım. Uygulamadan göstererek kanıtlamaya çalışacağım. Umarım inkar etmezler. Şimdi iki küçük çocuğumu bırakıp markete gitmem gerekecek. Bin pişman oldum diye tepki gösterdi.

Onur Market ise az önce site üzerinden yapılan şikayete “Bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Mesajınız uzman ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınmış olup, çözüm sürecimiz başlatılmıştır. en kısa sürede iletişime geçildi”

,

Ticaret Bakanlığı ve zabıta ekiplerinin denetimleri sıkılaştırması gerektiğinin altını çizen vatandaşlar, “Artık kusurlu ürün almak istemiyoruz. Fahiş fiyatlara ürün satıyorlar bir de üstüne kırık ürün veriyorlar. Türklerle dalga mı geçiyorlar?” dediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu