Haber

Yerli ve Milli Parti’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a TOGG çağrısı

ANKARA (İGFA) – Yerli ve Milli Parti (YMP) Genel Başkanı Teoman Memnun, bugün düzenlediği basın toplantısında Türkiye’nin otomotiv sektöründeki gururu TOGG hakkında değerli açıklamalarda bulundu. KEYİFLİ, “Biz yerli ve milli bir partiyiz ve TOGG, ülkemiz için önemli bir başarıdır. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Yerli ve Milli Parti (YMP) Genel Başkanı Teoman Keyifli, partisinin ülkemizin 100. yılını kutlayan TOGG aracının yerli ve milli olduğunu ve bu araca tam destek verdiğini belirtti.

Mutlu, “Biz Yerli ve Milli Partiyiz ve TOGG, ülkemiz için önemli bir başarıdır. Bu başarıda emeği geçen herkese partim adına teşekkür ediyoruz.”

Başkan Memnun, teknolojik gelişmenin partinin öncelikli öncelikleri arasında olduğunu vurgulayarak, “Ülkemizin teknolojik alanda kaydettiği ilerlemenin farkındayız ve bu gelişmeleri desteklemeye devam edeceğiz.”

YMP Başkanı Joyfli, tüm Kamu Kurum ve kuruluşlarının milyonluk araç kiralayarak ekonomiye zarar veren davranışlarına son verilmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a davette bulundu.

Mutlu, “TOGG’un ekonomik, çevresel ve teknolojik avantajlarıyla kamu kurumları için ideal bir seçenek olduğunu düşünüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızdan bu konuda adım atmasını ve bir genelgeyle TOGG kullanımının tüm kamu kurumlarında zorunlu hale getirilmesini rica ediyoruz.”

derecikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu